O FESTIVALU

První ročník jedinečné hudební akce pod názvem ROCK AIR, festival Mladá Boleslav.

Název vznikl spojením hlavního hudebního žánru a místa jeho konání. Festival se bude konat každý lichý rok v zářijovém termínu a bude se střídat se známým a oblíbeným leteckým dnem.

Připravovaný hudební program je výjimečný. Pořádající společnost Boleslavská produkční s.r.o. ve spolupráci se společností Pink Panther Agency s.r.o. zajistila to nejlepší, co nám současná rocková scéna v České Republice může nabídnout. Největší hvězdou je bezesporu skupina KABÁT, která přiveze velkolepou show. Dále vystoupí kapely Wanastovi Vjecy, Krucipüsk, Škwor a další. Předpokládá se účast až 25.000 návštěvníků nejen z Mladoboleslavska, ale i ze všech koutů České Republiky.

Celá akce začne ve 12.30 a vyvrcholí dvouhodinovým večerním vystoupením skupiny KABÁT zakončeným půlnočním ohňostrojem.

Festival Rock Air je vítán a podporován městem Mladá Boleslav, které akci podpoří prostřednictvím Dopravního podniku zajištěním speciálních autobusových linek, městská policie dohlédne na hladký průběh akce a společnost Compag zabezpečí řádný a včasný úklid.

V místě konání festivalu bude vybudováno kompletní technické zázemí. Celý vyhrazený prostor bude vymezen dvojitým oplocením a na letištní ploše vznikne provizorní parkoviště s dostatečnou kapacitou. Okolí letiště bude v den konání festivalu řízeno ve zvláštním dopravním režimu. Pro diváky bude na ploše zajištěno dostatečné množství občerstvovacích kapacit a sociální zázemí.

Veškeré podrobnosti a aktuality o festivalu sledujte prostřednictvím Facebooku a Twitteru.

© 2013 Všechna práva vyhrazena, Boleslavská produkční s.r.o.